eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210414 14.04.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20210505 05.05.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20210609 09.06.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20210901 01.09.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20211006 06.10.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20211117 17.11.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20211208 08.12.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210303 03.03.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20210211 11.02.2021 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20201125 25.11.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20201104 04.11.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20201020 20.10.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus kommunestyresalen EPHORTESEL
20201013 13.10.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20200930 30.09.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20200826 26.08.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20200603 03.06.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Kommunestyresalen EPHORTESEL
20200429 29.04.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Møte gjennomføres digitalt via Teams EPHORTESEL
20200401 01.04.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Nettmøte i Teams EPHORTESEL
20200324 24.03.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 00:00 Selbu rådhus EPHORTESEL
20200129 29.01.2020 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 HS Helse og sosial EPHORTESEL
20191127 27.11.2019 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 18:00 Selbu rådhus Formannskapssalen EPHORTESEL
20191106 06.11.2019 Hovedutvalg helse, oppvekst og kultur 09:00 Selbu rådhus Formannskapets møterom EPHORTESEL
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Kolbjørn Uthus Kolbjørn Uthus Arbeiderpartiet (AP) Nestleder kolbjorn.uthus@outlook.com 91380145 73818286
Lisbeth Lyngaas Borelly Lisbeth Lyngaas Borelly Høyre og Kristelig folkeparti (H-KRF) Varamedlem lisbeth.borelly@gmail.com 41290760 41290760
Eva Jenny Solbakken Eva Jenny Solbakken Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem eva.solbakken@selbu.kommune.no 99245829 Ikke registrert
Hans Christian Aasen Hans Christian Aasen Høyre og Kristelig folkeparti (H-KRF) Varamedlem hans.christian.aasen@ntebb.no 47859911 Ikke registrert
Kjell Tore Aftret Kjell Tore Aftret Arbeiderpartiet (AP) Leder kjelltoreaftret@gmail.com 98853796 Ikke registrert
Per Avelsgård Per Avelsgård Senterpartiet (SP) Medlem peravelsgard@hotmail.com 48107739 Ikke registrert
Sissel Berge Sissel Berge Senterpartiet (SP) Medlem sissel@bergegard.no 98448725 Ikke registrert
Kristin Marstad Kristin Marstad Senterpartiet (SP) Varamedlem kmarstad@gmail.com 47712359 Ikke registrert
Lars Sletne Lars Sletne Arbeiderpartiet (AP) Medlem larssletne@gmail.com 97568626 Ikke registrert
Bianca Dretvik Silderen Bianca Dretvik Silderen Arbeiderpartiet (AP) Medlem bianca.dretvik.silderen@selbu.kommune.no 96016373 Ikke registrert
Rune Langseth Rune Langseth Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem rune7580@outlook.com 97014242 Ikke registrert
Birger Gunnar Aftret Birger Gunnar Aftret Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem baftret@yahoo.no 95996219 Ikke registrert
Morten Wiggen Morten Wiggen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem elinloo@hotmail.com 93637652 Ikke registrert
Peder Evjen Peder Evjen Høyre og Kristelig folkeparti (H-KRF) Varamedlem peder.p.evjen@pedermorset.no 41504604 Ikke registrert
Geir Ove Lillebudal Geir Ove Lillebudal Senterpartiet (SP) Varamedlem geirovli@online.no 90754582 Ikke registrert
Ingvild Stokke Ingvild Stokke Senterpartiet (SP) Medlem ingvild.stokke@broadpark.no 91683964 Ikke registrert
Hege Lien Hege Lien Senterpartiet (SP) Varamedlem hege.lien1999@outlook.com 90957625 Ikke registrert
Kristian Stene Kristian Stene Senterpartiet (SP) Varamedlem kristianstene@hotmail.no 95059475 Ikke registrert
Anne Mork Anne Mork Senterpartiet (SP) Varamedlem annemork65@gmail.com 91898573 Ikke registrert
Mari Engen Hanem Mari Engen Hanem Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mariengenhanem@gmail.com 99535946 Ikke registrert
Kai Ruben Nervik Kai Ruben Nervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kairuben@hotmail.com 41430240 Ikke registrert
Lena Nikoline Bakkeid Lena Nikoline Bakkeid Høyre og Kristelig folkeparti (H-KRF) Medlem Lbakkeid@yahoo.com 91840839 Ikke registrert
Ingrid Kristine Kjøsnes Ingrid Kristine Kjøsnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingridk97@uahoo.no 91519889 Ikke registrert
Mona Synnøve Fremstad Mona Synnøve Fremstad Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Mona.Synnove.Fremstad@selbu.kommune.no 41328037 Ikke registrert